12 inch 2011

Door _ferry_ op maandag 19 september 2011 19:22 - Reacties (6)
Categorie: Elektro shizzle, Views: 2.712

Hé, verrek, een jaar geleden, en dus ook hetzelfde onderwerp als vorig jaar!

Namelijk de 12 inch race, een rit voor het goede doel waar ik alweer voor de 5e keer mee heb gedaan. Dit jaar is er ruim 165.000¤ is opgehaald!
En ook dit jaar hebben we weer een techniekprijs binnen gesleept, geïnspireerd op Mad Max 2 zijn we aan de slag gegaan:
http://tweakers.net/ext/f/meyelZuzjBotPT8wh5tz4ELY/full.jpg

Samen met Babette van Veen op de start/finish strip::
http://tweakers.net/ext/f/IdPlUt9ewVmVKpIUewc967K7/full.jpg

Het geheel is gemaakt van een oude aanhangwagen as, wat metalen buizen, PVC pijp voor de rolkooi, en een hoop "meuk" om de wagen de juiste uitstraling te geven. Zoals jerrycans, vlammenwerper (dakbedekking brander), gereedschap, nepwapens, verlichting en autoonderdelen.
Vanaf Juni deden we elke week een avondje klussen met zijn 3en met dit als resultaat. Enige kosten waren een krat bier en wat maskers/brillen die ik op dealextreme kocht.

En hier nog een filmpje met een stukje van de rit+ de finish om een idee te geven wat die 12inch race nou eigenlijk is:


En nu weer verzinnen wat we volgend jaar gaan bouwen :P Ideeën genoeg, maar als we eenmaal gaan kijken wat echt goed te realiseren is met minimale kosten en niet teveel tijd valt er een hoop af ;)

Volgende: LEFO: Light Emitting Flying Object 02-01 LEFO: Light Emitting Flying Object
Volgende: 12 inch race, mijn creatie voor 2010 09-'10 12 inch race, mijn creatie voor 2010

Reacties



Door T.net user woekele, maandag 19 september 2011 19:46

Gaaf. Maar wat een chagrijnige trut staat daar een sigaretje te roken op die vluchtheuvel links van jullie na het fietspad zeg (op 00:28) :P Kan geen lachje af. Ga daar dan niet staan. Ga naar huis :D En op 00:45 weer zo'n chagrijn. Wtf wonen er boze vrouwen bij jou :P

[Reactie gewijzigd op maandag 19 september 2011 19:50]


Door T.net user mmjjb, maandag 19 september 2011 19:57

woekele schreef op maandag 19 september 2011 @ 19:46:
Gaaf. Maar wat een chagrijnige trut staat daar een sigaretje te roken op die vluchtheuvel links van jullie na het fietspad zeg (op 00:28) :P Kan geen lachje af. Ga daar dan niet staan. Ga naar huis :D En op 00:45 weer zo'n chagrijn. Wtf wonen er boze vrouwen bij jou :P
Die van 00:28, chagerijnig.. maar wel een goed figuur.. dat hempje kan ook bijna niet dunner.. ;)

Nee maar leuke wagen.. daar heeft ongetwijfeld veel werk ingezeten.

Door T.net user naarden 4ever, maandag 19 september 2011 22:02

1:20, hoor ik daar nou Danza Kuduro, hetzelfde nummer waar ik elk uur 5 keer mee wordt doodgegooid op 538?

Door T.net user DylanE, maandag 19 september 2011 22:19

hahah ge-wel-dig!!! :*)

Door T.net user MOS6581, dinsdag 20 september 2011 11:46

naarden 4ever schreef op maandag 19 september 2011 @ 22:02:
1:20, hoor ik daar nou Danza Kuduro, hetzelfde nummer waar ik elk uur 5 keer mee wordt doodgegooid op 538?
Weet je dan nog niet dat 538 als doel heeft jou te hersenspoelen?!?

Reageren is niet meer mogelijk